Dragi studenti, pred vama su upisi u višu godinu, a to se pokazalo kao veoma stresno razdoblje za mnoge koji nisu očistili prethodnu godinu. Stoga organiziramo tribinu za vas u ponedjeljak 19. rujna 2022. godine u 13.00 sati u predvorju Studija (ispred F-140 i F-141). Na njoj ćemo vam predstaviti novi raspored, ponoviti koji su sve preduvjeti za upis pojedinih kolegija, a imat ćete i mogućnost postavljati pitanja. U okviru tribine ćemo organizirati i konferenciju projekta RASTEM na kojoj ćemo vam predstaviti STEM radionice te načine kako možete i sami sudjelovati u tom projektu. Ponavljam, ova je tribina namijenjena studentima te se samim time podrazumijeva da je dolazak svih studenata obavezan. Po završetku tribine ćemo nastaviti druženje uz ručak.